Наши достижения
2016 рік
№ | Назва конкурсу, олімпіади, змагань | Учасники | Клас | Учитель | Результат | Приміт-ка | |||
1. | XIII Міжнародний конкурс творчих робіт школярів, студентів та вчителів”Уроки війни – уроки толерантності» | Грідчіна Олена | 8 | Митрофанова Л.Б. вчитель історії | Учасник |
| |||
2 | Міський фітнес-марафон до Дня міста | Базайкова Карина | 9 |
|
|
| |||
Демяненко Анастасія | 9 | ||||||||
Шкляренко Марія | 9 | ||||||||
Захлуха Марія | 9 | ||||||||
Вакулова Дар'я | 9 | ||||||||
Ткачов Андрій | 9 | ||||||||
Байбара Олександр | 9 | ||||||||
Горбачов Даніїл | 9 | ||||||||
Євстіфєєва Аліна | 9 | ||||||||
Шварьова Анна | 9 | ||||||||
Ходченко Анжеліка | 9 | ||||||||
Щербань Аліна | 9 | ||||||||
Рябоконь Артур | 9 | ||||||||
Корнієнко Гліб | 9 | ||||||||
Козіло Микита | 9 | ||||||||
Великий Микита | 9 | ||||||||
3
| Міський конкурс «Мій домашній улюбленець» ( районний тур) | Челпанов Андрій | 3 | Головко Л.В. Іванькова С.А. Сутковенко О.М. Журікова Н.В.
| І місце |
| |||
Ільюхіна Дарина | 4 | І місце |
| ||||||
Жура Антоніна | 8 | І місце |
| ||||||
Данилевська Юлія | 6 | ІІ місце |
| ||||||
Рахчевська Яна | 8 | І місце |
| ||||||
Корольва Марія | 8 | ІІ місце |
| ||||||
Кущевська Софія | 6 | І місце |
| ||||||
4 | Вибори до районного парламенту | Бушніна Ірина | 10 | Сутковенко О.М.
| Учасники |
| |||
Жура Антоніна | 8 | ||||||||
Педоренко Маргарита | 8 | ||||||||
Корольова Марія | 8 | ||||||||
5 | Захід до 160-річниці з дня народження М.Грушевського | Бушніна Ірина | 10 | Митрофанова Л.Б. вчитель історії | Учасники |
| |||
Чуприна Єлизавета | 10 | ||||||||
Рогозян Катерина | 10 | ||||||||
6 | Міський конкурс авторської пісні | Шварьова Анна | 9 | Солоненко Т.В. , вчитель музики | Переможець |
| |||
7 | Районні змагання з футболу на приз «Шкіряний м'яч» | Самохін Микола | 4 | Щербань О.О.. вчитель фізичної культури | Учасники |
| |||
Романенко Данило | 4 | ||||||||
Лишак Ростислав | 4 | ||||||||
Назаров Микита | 4 | ||||||||
Демяненко Володимир | 3 | ||||||||
Мовсумов Артур | 4 | ||||||||
Мулярчук Олександр | 4 | ||||||||
Науменко Данило | 4 | ||||||||
Гапон Максим | 3 | ||||||||
Пархоменко Дмитро | 5 | ||||||||
Бондар Максим | 3 | ||||||||
Кропивський Андрій | 5 | ||||||||
8 | Районний конкурс «Півгодини на цікавинку» | Команда учнів | 4 | Головко Л.В.
| ІІІ місце
|
| |||
9 | Районний конкурс «Лідер –фест» | Вакулова Дар'я | 9 | Солоненко Т.В. | Учасник |
| |||
10 | Міські вибори парламенту м. Дніпро | Бушніна Ірина | 10 | Сутковенко О.М.
| Учасник |
| |||
11 | Районний тур інтелектуального конкурсу «Формула успіху» | Вакулова Дар'я | 9 | Сутковенко О.М.
| Переможці |
| |||
Кілімченко Денис | 9 | ||||||||
Горобець Дмитро | 9 | ||||||||
Бушніна Ірина | 10 | ||||||||
Рогозян Катерина | 10 | ||||||||
Сутковенко Максим | 10 | ||||||||
12 | Районна олімпіада з правознавства | Кілімченко Денис | 9 | Митрофанова Л.Б. вчитель історії та права | ІІІ місце |
| |||
Рогозян Катерина | 10 | ІІ місце | |||||||
13
| Міський легкоатлетичний пробіг «Миля миру» | Сутковенко Максим | 10 | Щербань О.О.
| Учасники
|
| |||
Скрипник | 10 | ||||||||
Мовчан Марія | 10 | ||||||||
14 | Всеукраїнський конкурс учнівського есе «Права людини крізь призму сучасності»
| Сутковенко Максим | 10 | Митрофанова Л.Б. вчитель історії та права | Учасник |
| |||
Попелюк Вікторія | 10 | Учасник | |||||||
15 | Районний конкурс «Собор наших душ» | Жура Антоніна | 8 | Іванькова С.А., вчитель укр..м та літ | Переможець | Номінація «Література | |||
Приходько Анна | 7 | Кулініч І.І.. вчитель праці | Переможець | Номінація« «Декор-прикладне мистецтво» | |||||
16 | Районне свято до Дня працівника культури | Мовчан Марія | 10 | Солоненко Т.В., вчитель музики | Учасник |
| |||
17 | 1/8 фіналу міського конкурсу «Формула успіху» | Вакулова Дар'я | 9 | Сутковенко О.М.
| Учасники |
| |||
Кілімченко Денис | 9 | ||||||||
Горобець Дмитро | 9 | ||||||||
Бушніна Ірина | 10 | ||||||||
Рогозян Катерина | 10 | ||||||||
Сутковенко Максим | 10 | ||||||||
18 | Конкурс творчих робіт «Пам'ять поколінь», присвячений 150 річчю з дня народження М.Грушевського | Бушніна Ірина | 10 | Митрофанова Л.Б. вчитель історії та права | Учасники | Творча робота( есе) | |||
Грідчіна Олена | 8 | Науково-досл.роб. | |||||||
Жура Антоніна | 8 | Творча робота (вірш) | |||||||
19 | Районна олімпіада з географії | Грідчіна Олена | 8 | Митрофанова Л.Б.
| ІІІ місце |
| |||
Терьошин Юрій | 9 |
| |||||||
Попелюк Вікторія | 10 | ІІІ місце | |||||||
20 | Районна олімпіада з історії | Колотуша Дар'я | 9 | Митрофанова Л.Б. вчитель історії та права | ІІ місце |
| |||
Чуприна Єлизавета | 10 | І місце | |||||||
21 | Районна олімпіада з хімії | Вакулова Дар'я | 9 | Сутковенко О.М.
| ІІІ місце |
| |||
Рогозян Катерина | 10 | ІІ місце | |||||||
22 | Найкраща новорічна іграшка | Приходько Анна | 7 | Кулініч І.І., вчитель праці | І місце |
| |||
Задоя Анастасія | 7 | І місце | |||||||
Мєдвєдєва Анастасія | 7 | І місце | |||||||
Велика Єлизавета | 1-А | Нейжмак С.А. | І місце | ||||||
Крошка Мірон | 1-А |
| |||||||
Теліцина Софія | 1-А | І місце | |||||||
Щербина Данило | 1-А | ІІІ місце | |||||||
Фаль Анастасія | 1-А |
| |||||||
Кулик Поліна | 1-А |
| |||||||
Журіков Віталій | 1-А |
| |||||||
Бородін Кирило | 1-А |
| |||||||
Ситник Михайло | 1-А | І місце | |||||||
Омельченко Олександра | 1-А |
| |||||||
Чумак Злата | 1-А |
| |||||||
|
| Медведицький Ілля | 1-А |
| І місце |
| |||
Височин Денис | 1-А |
| |||||||
Лобова Ганна | 1-А | ІІ місце | |||||||
Ільюхіна Дарина | 4 | Головко Л.В. | ІІ місце | ||||||
23 | Міський конкурс «Замість ялинки – зимовий букет» ( районний тур) | Щербань Данило | 1-А | Нейжмак С.А. | І місце |
| |||
Челпанов Андрій | 3 |
| І місце | ||||||
Височин Денис | 1-А |
|
| ||||||
24 | Міський конкурс «Казкова зима у моєму місті» | Жиленко Іван | 3 | Журікова Н.В. |
|
| |||
Хіжняк Євгеній | 3 | ||||||||
Бодня Валентин | 3 | ||||||||
Бірюкова Дарина | 3 | ||||||||
Таранцова Аліна | 3 | ||||||||
Плєннік Орина | 4 | ||||||||
Сисенко Валерія | 4 | ||||||||
Дудник Максим | 2 | Євсєєва Н.М. | |||||||
Кармаліна Анжеліка | 4 | Головко Л.В. | |||||||
25 | Районне свято «Бал лідерів» | Щербань Аліна | 9 | Сутковенко О.М. Щербань Н.В. | Учасники |
| |||
Вінокуров Ілля | 9 | ||||||||
Вакулова Дар'я | 9 | ||||||||
Кілімченко Денис | 9 | ||||||||
Жура Антоніна | 8 | ||||||||
26 | Районний відбірко вий тур з футболу | Кропивський Андрій | 5 | Щербань О.О.. вчитель фізкультури | Учасники |
| |||
Самохін Микола | 4 | ||||||||
Лишак Ростислав | 4 | ||||||||
Пархоменко Артур | 3 | ||||||||
Гапон Максим | 3 | ||||||||
Демяненко Володимир | 3 | ||||||||
Мовчан Константін | 2 | ||||||||
27 | Районний тур конкурсу «Відкрий для себе Україну» | Гуцол Анастасія | 5 | Сутковенко О.М. |
|
| |||
Захолодило Ілля | 5 | ||||||||
Занченко Віталій | 5 | ||||||||
Корокін Євгеній | 5 | ||||||||
Корольова Катерина | 5 | ||||||||
Гагієв Данило | 5 | ||||||||
Чайка Вероніка | 5 | ||||||||
Ліфанова Олеся | 5 | ||||||||
Кошеленко Вікторія | 5 | ||||||||
Міненко Ангеліна | 5 | ||||||||
Сінькевич Анна | 5 | ||||||||
28 | ІІІ ( обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії | Чуприна Єлизавета | 10 | Митрофанова Л.Б.,вчитель історії та права |
|
| |||
29 | Всеукраїнський конкурс «Кришталева сова» ( номінація історія) | Захолодило Іллія | 5 | Митрофанова Л.Б.,вчитель історії та права |
|
| |||
Колосов Ігор | 5 | ||||||||
Мірошнікова Вероніка | 5 | ||||||||
Сінькевич Ганна | 5 | ||||||||
Корокін Євгеній | 5 | ||||||||
Кошеленко Вікторія | 5 | ||||||||
Кропивський Андрій | 5 | ||||||||
Куліш Анна | 6 | ||||||||
Мєдвєдєва Анастасія | 7 | ||||||||
Бланко Іван | 7 | ||||||||
Шерстюк Світлана | 7 | ||||||||
Задоя Анастасія | 7 | ||||||||
Шило Вікторія | 8 | ||||||||
Плєннік Діана | 8 | ||||||||
Грідчіна Олена | 8 | ||||||||
Буштрук Олег | 8 | ||||||||
Іванова Лоліта | 8 | ||||||||
Вакулова Дар'я | 9 | ||||||||
Бушніна Ірина | 10 | ||||||||
Попелюк Вікторія | 10 | ||||||||
Чуприна Єлизавета | 10 | ||||||||
Сутковенко Максим | 10 | ||||||||
Рогозін Катерина | 10 | ||||||||
Номанація «право» | Колотуша Дар'я | 9 | |||||||
Плиска Ксенія | 9 | ||||||||
Попелюк Вікторія | 10 | ||||||||
Бушніна Ірина | 10 | ||||||||
Ткаченко Валентина | 10 | ||||||||
Душина Катерина | 10 | ||||||||
2015 рік
-
ІІ місце у районному конкурсі "За газетними рядками - справи юначі"
2014 рік
- ІІ місце у районному конкурсі Екотворчості
- ІІІ місце в районному турі міського конкурсу "Відкрий для себе Україну"
- ІІІ місце в районному турі конкурсу "Формула успіху"
- ІІ місце в районних змаганнях Юних інспекторів дорожнього руху
2013 рік
- ІІ місце в районному конкурсі "ЕКОТВОРЧІСТЬ"
* січень
- ІІ місце в районному турі міського конкурсу знавців історії України "Відкрий для себе Україну"
- ІІІ місце в районному конкурсі шкільних прес-центрів "За газетними рядками-справи юначі"
2012 рік
*грудень:
- ІІ місце в очному турі районного конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт посіла Кудлай Любов, учениця 9 кл. (Науковий керівник: Сутковенко О.М., вчитель хімії)
- за результатами районної олімпіади з правознавства: ІІ місце- Буштрук Євген, учень 10 класу, : ІІ місце- Котівець Катерина – учениця 9 класу.
- міський конкурс авторської пісні «На крилах пісень» : Снєжковська Єлизавета (11 кл.)-ІІ місце, Іванова Лоліта (9 кл.)- ІІ місце. (Музичний керівник: Солоненко Т.В.)
- Карлик Тетяна, учениця 10 класу, отримала Подяку від правління Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» за участь у Всеукріїнському конкурсі з написання історико-публіцистичних нарисів на тему «Повсякденне життя мого населеного пункту під час окупаційного періоду Другої Світової війни» ( Керівник: Митрофанова Л.Б., учитель історії)
*листопад:
-районний конкурс інтелектуалів «Формула успіху». Лауреатами стали: Штика Артем (9 кл.) Кудлай Любов (9 кл.) Котівець Катерина (9 кл.) Сердюк Ярослав (9 кл.) Калініна Катерина (11 кл.) Конопльова Олена (11 кл.) Снєжковська Єлизавета (11 кл.). Керівник команди- Сутковенко О.М., заступник директора з виховної роботи.
- призери районного туру Всеукраїнської олімпіади з історії: Лисенко Олександра (10 кл.)- ІІ місце, Хорошилова Поліна (11 кл.)- ІІІ місце. Учитель історії- Митрофанова Л.Б.
- ІІІ місце в районному конкурсі «З чого починається школярик» посіла команда 4 класу під керівництвом Головко Л.В.
- призером районного конкурсу «Собори наших душ» в номінації «прикладне мистецтво» стала Ткаченко Валентина, учениця 6-го класу (керівник: Полехіна О.Л.)
- ІІ місце в районній олімпіаді математики посіла Конопльова Олена, учениця 11 класу ( учитель: Чекаленко Л.Ф.)
- за результатами районної олімпіади з образотворчого мистецтва:
І місце- Ситник Данило, учень 5 кл.
ІІ місце- Ткаченко Валентина, учениця 6 кл.
ІІ місце -Крошка Ірина, учениця 7 кл.
ІІІ місце- Колотуша Дарина, учениця 5 кл.
ІІІ місце- Вакулова Дарина, учениця 5 кл.
( Керівник: Полехіна О.Л.)
- Переможці конкурсу малюнків «Олімпійський рух – історія і сьогодення» : Цирова Афіна (9кл.), Рахчевський Олександр (10 кл.), Горобець Дмитро (5 кл.), Грідчіна Олена (4 кл.)
- ІІ місце в районній олімпіаді з інформатики посів Клочко Максим, учень 11 класу (Учитель: Щербань Н.В.)
*жовтень- переможцями районного конкурсу авторської пісні «На крилах пісень» стали Іванова Лоліта (9 клас), Снєжковська Єлизавета ( 11 клас). Музичний керівник- Солоненко Тетяна Володимірівна
*вересень - І місце в районному конкурсі « З перших сторінок посіла команда 2-го класу (кл.керівник: Євсєєва Н.М.)
* лютий - переможцем районного конкурсу "Крок у майбутнє" стала Ліннік Дар'я, учениця 11 класу (керівник Сутковенко Олена Миколаївна)
2011 рік
* 17 грудня – Чабаненко Ольга, учениця 11 класу посіла ІІІ місце в міській олімпіаді з екології (керівники: Сутковенко Олена Миколаївна, Кузьменко Марина Борисівна);
* 15 грудня - міський конкурс «Різдвяні дзвіночки» - ІІІ місце посів 4 хор-клас (керівники: Солоненко Тетяна Володимирівна, Нейжмак Світлана Анатоліївна);
* Районний конкурс «Різдвяні дзвіночки» - І місце посів 4 хор-клас (керівники: Солоненко Тетяна Володимирівна, Нейжмак Світлана Анатоліївна, Головко Ліна Вікторівна);
* 3 грудня – районна олімпіада з біології - І місце посіла Чабаненко Ольга, учениця 11 класу (вчитель: Кузьменко Марина Борисівна);
* 25 листопада – Міжнародний конкурс «Колосок»:
«Золотий сертифікат» отримали учнів 2 класу (вчитель: Журікова Наталя Вячеславівна) : Гіренко Євген, Бланко Іван, Задоя Анастасія, Водвуд Анастасія; учениця 3 класу Грідчина Олена (вчитель: Головко Ліна Вікторівна);
«Срібний сертифікат» отримали учень 3 класу Гуменюк Олексій (вчитель: Головко Ліна Вікторівна); учні 4 класу (вчитель: Нейжмак Світлана Анатоліївна): Горобець Дмитро, Колотуша Дарина, Керимов Ярослав, Плиска Ксенія, Крайнова Альбіна; учні 5 класу: Горобець Олександр, Сутковенко Максим; учениця 6 класу Щурова Анастасія, учні 8 класу: Страхоліс Сергій, Кудлай Любов; учениця 10 класу Калініна Катерина;
* 23 листопада – І місце, гран-прі в районному конкурсі «Майбутнє держави – це я, це ти» (керівники команди: Сутковенко Олена Миколаївна, Кулініч Ірина Іванівна);
* 20 листопада – ІІ місце посіла учениця 11 класу Чабаненко Ольга (вчитель: Сутковенко Олена Миколаївна)
* 19 листопада- районна олімпіада з історії: І місце - Кудлай Любов, учениця 8 класу, ІІ місце – Буштрук Євген , учень 9 класу (вчитель: Митрофанова Лілія Борисівна);
* 17 листопада – районний конкурс знавців української мови імені П. Яцика – ІІІ місце посіли Плиска Ксенія, учениця 4 класу (вчитель: Нейжмак Світлана Анатоліївна) та Хорошилова Поліна, учениця 10 класу (вчитель: Соколова Світлана Анатоліївна);
* Переможцями міського конкурсу «Собори наших душ» (номінація «поезія») стали Свистун Ярослава (8 кл.), Цирова Афіна (8 кл.);
* 14 листопада – районний конкурс «Собори наших душ» (номінація «поезія») – переможцями стали Чуприна Дарина (8 кл.), Свистун Ярослава (8 кл.), Цирова Афіна (8 кл.);
* 14 листопада - міський конкурс «Дніпровський водограй»: Кузьміна Дарія (11 кл.) – ІІІ місце, Свистун Ярослава (8 кл.) – ІІ місце;
* 31 жовтня – ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури посіла учениця 8 класу Котівець Катерина (вчитель: Сайко Юлія Володимирівна);
* 12 жовтня – ІІ місце в змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч»- команда хлопців 5-го класу (тренер: Головльов Олексій Олексійович);
* 12 жовтня - ІІ місце в районному конкурсі «Формула успіху» посіла команда учнів 9-11 класів під керівництвом педагога-організатора Кулініч Ірини Іванівни;
* 11 жовтня - районний конкурс авторської пісні «Дніпровський водограй». Переможцями стали Свистун Ярослава (8 кл.), Кузьміна Дарія (11 кл.), Снєжковська Єлизавета (10 к