Методичне об'єднання 2 Гуманітарного циклу

МО вчителів гуманітарного  циклу

Керівник МО  -  Митрофанова  Лілія Борисівна

Науково-методична проблема, над якою працює  МО вчителів гуманітарного  циклу:

«Створення умов емоційно-психологічного комфорту в процесі вивчення предметів гуманітарного циклу».

Приорітетні напрямки діяльності методичного об'єднання на 2014-2015 н.р.

1.  Впровадження інноваційних здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі.
  2. Розвиток професійних навичок, педагогічної техніки, спілкування з учнями, навички застосування ТЗН, комп'ютерів.
  3. Удосконалення та збагачення предметних, методичних, дидактичних, психологічних, етичних знань учителів.
  4. Розвиток світогляду, професійно-ціннісних орієнтацій, переконань, що відповідають задачам суспільства, школи сприяння здоров'ю.
  5. Розвиток мотивів творчої діяльності, потреби в самореалізації.
  6. Розвиток креативного потенціалу вчителів.
  7. Розвиток культури емоцій і вольових проявів учителів.
  8. Самоаналіз та саморегуляція діяльності вчителем.
  9. Самовдосконалення професійної майстерності вчителя через самоосвітню діяльність.