Методичне об'єднання 1 Природничо-математичного циклу

МО вчителів природничо-математичного   циклу

Керівник МО  -  Щербань Наталя Володимирівна

Науково-методична проблема, над якою працює  МО вчителів природничо-математичного   циклу:

«Методи і прийоми розвитку інтелектуально-пізнавальних та творчих здібностей дитини».

Завдання методичного об'єднання на 2014-2015 н.р.

1. Забезпечення, засвоєння й використання найраціональніших методів і прийомів навчання та виховання школярів.
  2. Підвищення рівня загальнодидактичної та методичної підготовки педагогів.
  3. Обмін досвідом успішної педагогічної діяльності.
  4. Виявлення, пропаганда та здійснення нових підходів до організації навчання та виховання.
  5. Забезпечення постійного засвоєння сучасної педагогічної теорії та практики.
  6. Створення умов для самоосвіти вчителів і здійснення керівництва творчою діяльністю педагогів.
  7. Створення банку даних актуального досвіду.
  8. Затвердження матеріалів для здійснення державної підсумкової атестації у випускних класах.
  9. Оволоддіння інноваційними методами навчання та виховання.
  10. Вивчення нормативних документів.