ДОВІДКА НВК 27

ДОВІДКА – ОБ’ЄКТИВКА

на Комунальний заклад освіти «Навчально – виховний комплекс № 27 «школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

Адреса: 49127 місто Дніпро, вулиця Світанкова, 1,

телефон: 095-546-73-70

електронна адреса:  [email protected]

Директор закладу: Кузьмін Даніїл Павлович

Рік заснування закладу:  1956

Кількість учнів: 465

Освітній процес здійснюють:  25 вчителів та 10 осіб обслуговуючого персоналу.

Будівлю НВК № 27 було збудовано в 1953 році, а як середня загальноосвітня школа № 27 вона почала функціонувати з вересня 1956 року. Тричі школа добудовувалася – спортивна зала, актова зала, їдальня. Неодноразово відбувалася реорганізація: в 2002 році відбулося об’єднання шкіл № 146 та № 27 на базі школи № 27. В 2018 році школа була реорганізована в Навчально – виховний комплекс з відкриттям дошкільної короткотривалої групи.

Матеріально – технічна база:

Заклад має вісімнадцять навчальних кабінетів, спортивну та актову залу, спортивний майданчик, їдальню, медичний кабінет, футбольний майданчик зі штучним покриттям. В 2020 – 2021 навчальному році за кошти ЄБРР продовжуються роботи з утеплення та енергоефективності будівлі навчального закладу. Придбані дезінфікуючі засоби, медикаменти, господарчі товари, миючі засоби, інвентар. За кошти освітньої субвенції придбано 56 парт, ноутбуки, дидактичний матеріал для 1-4 класів, які працюють за програмою Нової української школи.