Шкільна акція "Мільйон гарячих сердець"

4 груд. 2015

Про заходи до Дня Збройних Сил України

Діти пишуть листи, малюють малюнки, власноруч виготовляють обереги, які надсилають адресатам –  бійцям АТО через волонтерів.

Мільйон гарячих сердець
18 груд. 2014
Про шкільну благодійну акцію

Шкільна акція "Мільйон гарячих сердець", яку оголосила рада міністрів шкільної "Світанкової країни" ще у вересні, триває. На цей раз учні зібрали кошти на придбання сітки, щоб перетворити її на маскувальну зимову, яка допоможе бійцям АТО замаскувати зброю, танки, та бліндажі. Всі охочі (умова була поставлена-тільки за бажанням та від щирого серця!) беруть участь у виготовленні маскувальної білої сітки. Батьки, учні, вчителі несли до школи білу тканину,  різали на стрічки, а потім вплітали разом їз побажанням вижити та захистити Україну в сітку. Дві маскувальні сітки по 80 кв. м виготовлено учнями школи. Велика подяка всім, хто взяв участь у цьому етапі акції. Найактивнішими у плетінні виявилися учні 4-7, 9 класів. До сітки учнів 1-7 класів додали власні малюнки-вітання з Новим роком, новорічні іграшки та прикраси.

Про допомогу для АТО

16 груд. 2014
Про участь учнів школи в блпглдійній акції щодо виготовлення маскувальних сіток для АТО

16 грудня учні нашої школи долучилися до виготовлення сітки для бійців АТО. У Будинку дитячої творчості учні 7- го класу створювали чудо-сітку, яка можливо збереже життя не одного бійця національної гвардії України. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Зустріч з захисниками єдності України

30 жовт. 2014
Про поїздку до тренувального табору батальону "Донбас"

30 жовтня учні  різних класів школи відвідали тренувальний табір батальону "Донбас". Побачили техніку, яка використовується в зоні АТО, вправлялися в розбиранні автомата, накладанні жгута тощо. Діти вважають, що це найцікавіший захід осінніх канікул. Адже вони спілкувалися із справжніми героями, захисниками кордонів та єдності України.

МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА

6 жовт. 2014
Про шкільну акцію "МІЛЬЙОН ГАРЯЧИХ СЕРДЕЦЬ"

Акція "Мільйон гарячих сердець" була оголошена учнівською радою міністрів 15 вересня 2014 року. Її мета - допомога учасникам антитерористичної операції та пораненим в АТО на Сході України. Із зверненням взяти участь в цій акції учні звернулися до всіх небайдужих людей. В школі відкрито пункт прийому допомоги пораненим та учасникам АТО. Станом на 3 жовтня було зібрано 1135 грн., з них придбано ліків для поранених і передано до лікарні ім. Мечнікова на 907 грн. Зібрано необхідні речі, продукти для передачі бійцям АТО. Двічі передано листи миру, листи-побажання від учнів школи бійцям-захисникам єдності УКРАЇНИ.

Акція продовжується! Учні школи беруть участь у міській акції, щодо виготовлення теплих шкарпеток для бійців АТО.

ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ! СЛАВА УКРАЇНІ!