ДИРЕКТОР НВК 27 ДОВІДКА

Кузьмін Даніїл Павлович

Директор Комунального закладу освіти  «Навчально – виховне об’єднання № 27 «школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

Дата народження: 17 жовтня 1977 року

Місце народження: місто Дніпро, Україна.

Освіта: вища, у 2000 році закінчив Дніпропетровський державний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію історика, викладача історії та суспільствознавства. У 2010 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

ТЕЛЕФОН:   095-546-73-70

Професійна діяльність:

1984 – 1994 – навчання в середній школі № 27, місто Дніпропетровськ.

1995 – 2000  - студент Дніпропетровського державного університету, історичний факультет.

2000 – 2006 роки – вчитель історії гімназія № 136, місто Дніпропетровськ.

2004 – 2016 – завідувач відділу внутрішньої політики Самарської районної у місті Дніпропетровську ради, посадова особа місцевого самоврядування, 6 категорія, 11 ранг.

2016 – по теперішній час – директор КЗО «НВК № 27» ДМР. Вища кваліфікаційна категорія, «учитель – методист».

Нагороди:

За період роботи в Самарській районній у місті Дніпропетровську раді нагороджувався Подяками та Грамотами голови Самарської районної у місті Дніпрі ради та Подяками міського голови.