Хімия 8 клас

Хімія 8 клас, Григорович О.В.

Єрмоленко С.Я. Українська мова :підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл./С.Я.Єрмоленко, В.Т.Сичова, М.Г.Жук. - К.: Грамота, 2014.

Підручник містить навчальний матеріал, який відповідає вимогам Державного стандарту та чинній програмі з української мови.

Вірші О. Ольжича

Українська література : підручник для 5 класу

Структура і зміст підручника спрямовані на активну роботу учнів з художніми текстами, пошукову й дослідницьку діяльність, розвиток мовлення та мислення. Завдання в рубриках «Поміркуй над прочитаним», «Будь уважним до слова», «Збагачуй своє мовлення», «Література в колі мистецтв», «Ти – творча особистість» тощо навчатимуть школярів читати уважно й осмислено.