Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 27 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради

   





УВАГА УВАГА УВАГА

Jun 16, 2021
ЗВІТ ЗА 2020 - 2021 РІК

Звіт директора КЗО «НВК № 27» ДМР за 2020 – 2021 навчальний рік

ХАРАКТЕРИСТИКА  ШКОЛИ

 

        Приміщення школи збудовано у 1953 році і має три прибудови: бібліотеку і майстерню, спортивну залу, їдальню ( остання прибудована у 1991 році). З 1956 року на базі даної будівлі функціонує середня загальноосвітня школа № 27, до цього в ній діяла СШ № 11.

       Заклад тричі переживав реорганізацію. Остання - в 2002 році: відбулося об’єднання російськомовної 146-ої та україномовної 27-ої шкіл на базі СШ № 27.

       Школа здійснює свою діяльність на підставі власного Статуту.

      

        У школі нараховується 15 класів, в яких за попередньою мережею класів та контингенту учнів -  465 учнів:

 

     

        Викладаються іноземні мови - англійська, німецька

        З 2006 року середня загальноосвітня школа № 27 працює в режимі Всеукраїнського експерименту як Школа сприяння здоров’ю ( наказ МОН від 17.05.2006 р. № 374) за темою «Розробка моделі управлінської діяльності зі створення здорового середовища навчального закладу на засадах сучасного менеджменту» за розроблено. власною Концепцією дослідно-експериментальної роботи та програму її реалізації. У 2013 році за результатаи експериментальної діяльності школі присвоєно статус Школи сприяння здоров’ю. Колектив втілює в практику доробки за темою «Управлінська діяльність зі створення здорового середовища навчального закладу на засадах сучасного менеджменту»

 

АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ

 

Посада

ПІБ

Термін роботи на посаді

Директор

Кузьмін Даніїл Павлович

5 років

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Шарер Кристина Валеріївна

5 років

Заступник директора з виховної роботи

Мосіяш Олена Миколаївна

20 років

 

         Педагогічний колектив складає 28  учителів

 

 

 

ЯКІСНИЙ СКЛАД ПЕДКОЛЕКТИВУ

 

Категорія, звання

Кількість

% від загальної кількості

Вища кваліфікаційна категорія

16

60

І кваліфікаційна категорія

3

4

ІІ кваліфікаційна категорія

3

8

кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

3

28

«Старший учитель»

3

Головко Л.В.

Євсєєва Н.М.

Шарер К.В.

8

«Учитель-методист»

10

Іванькова С.А.

Деркач Т. В.

Мосіяш О.М.

Митрофанова Л.Б.

Щербань Н.В.

Нейжмак С.А.

Журікова Н.В.

Капінус Н.А.

Солоненко Т.В.

31

«Відмінник освіти України»

1

Журікова Н.В.

5

         

 

 

Школа пишається своїми учителями:

 

  • Мосіяш Олена Миколаївна, учитель хімії, учитель вищої категорії. Брала участь у міському конкурсі «Учитель року-2006» в номінації «Заступник директора з виховної роботи-2009». В школі узагальнено її досвід «Формування активної громадської позиції на основі участі у соціально-значимій діяльності». Її учні беруть участь у захисті науково-дослідницьких робіт в МАН. Керує шкільним методичним об’єднанням класних керівників. Бере участь у міжнародних конференціях, проводить семінари для учителів хімії району тощо. Має друковані роботи.
  • Щербань Наталя Володимирівна, учитель математики та інформатики. Учитель вищої категорії. Працює над проблемою «Інтерактивні методики навчання математиці». Переможець районного конкурсу кабінетів математики ( 2007 р.) призер міського конкурсу кабінетів математики ( 2013 р.), районного конкурсу педагогічної майстерності «Урок року-2008». Керує методичним об’єднанням учителів природничо-математичного циклу, а також є лідером з творчих груп учителів. Активна учасниця обласних  Педагогічних Ярмарок. Має друковані роботи.
  • Головко Ліна Вікторівна, учитель початкових класів, впроваджує в своїй роботі елементи програми «Крок за кроком» («Ранкові зустрічі», «Робота в центрах»). Талановита поетеса, автор найцікавіших сценаріїв закладу, Голова профспілкового комітету школи. Під її керівництвом діє первинна профспілкова організація закладу. Автор найкращих сценаріїв для виступу команд школи на різноманітних конкурсах. Переможець районного конкурсу «Класний керівник - 2013». Бере участь у міжнародних конференціях, районних семінарах вчителів початкових класів.
  • Нейжмак Світлана Анатоліївна, учитель початкових класів, учитель вищої категорії, лауреат районного конкурсу педагогічної майстерності «Урок року -  2007». Призер міського конкурсу навчальних кабінетів в номінації «кабінет початкових класів» (2013 - ІІІ місце). Керує методичним об’єднанням учителів початкових класів. Впроваджує у практику роботи проектну діяльність учнів.
  • Митрофанова Лілія Борисівна, учитель історії, учитель вищої категорії. Керівник методичного об’єднання учителів гуманітарного циклу. Організатор туристсько-краєзнавчої роботи в школі. Призер районних конкурсів «Туристична весна». Її учні є призерами районних олімпіад з історії та правознавства, інтелектуальних конкурсів різного рівня.

 

          Робочий навчальний план на 2020-2021 навчальний рік розроблявся згідно з методичним листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.05.2015 р. № 1/9-253. При цьому збережено традиційний перелік навчальних предметів, обсяг їх вивчення та внесені певні корективи. Загальна структура навчального плану включає інваріантну та варіативну частини, час між ними розподілено, враховуючи навчально-методичне забезпечення, інтереси учнів.

       Склад інваріантної частини подається через освітні галузі, які забезпечують реалізацію змісту шкільної освіти на рівні державного стандарту.

      У 9-11 класах вивчається  курс інформатики та курс «Технології» за рахунок годин трудового навчання.

      Години варіативної складової передбачені на збільшення годин на вивчення окремих предметів інваріантної складової, упровадження курсів за вибором, індивідуальні та групові заняття. Спецкурси, факультативи, додаткові заняття і консультації, тренінгові заняття, які проводяться за рахунок варіативної складової плану проводяться з групами учнів з будь-якої наповнюваністю, у тому числі з окремими учнями.

      При наявності в класах більше 27 учнів, класи діляться на групи при вивченні іноземної , української мов та під час проведення уроків праці, інформатики, фізичного виховання.

У школі працює чотири методичні об’єднання вчителів:

  • гуманітарного циклу;
  • природничо-математичного циклу;
  • початкових класів;
  • класних керівників.

Згідно пріоритетним напрямкам роботи школи як експериментального закладу діють три творчі групи учителів за обраними темами:

  • «Управління процесом розвитку творчо та інтелектуально обдарованих дітей на засадах здоров’язбереження» ;
  • «Управління процесом соціалізації дитини з проявами девіантної поведінки» (керівник: Журікова Н.В.);
  • «Створення єдиного виховного освітнього простору «сім’я – школа» (керівник: Сутковенко О.М.).

Управлінська діяльність здійснюється на принципах демократизації та відкритості, чому сприяють органи самоврядування:

  • батьківський комітет;
  • Рада школи;
  • профспілковий комітет;
  • рада міністрів шкільної дитячої організації «Світанкова країна».

            З метою попередження правопорушень серед дітей і підлітків організовано шкільну раду з профілактики правопорушень та наркопост.

            На базі школи традиційно проходять районні конкурси: огляд-конкурс загонів ЮІР, фестивалі дитячої творчості тощо.

            Педагогічна діяльність колективу вчителів проходить у тісній взаємодії з колективом школярів. Характерною особливістю педагогів школи є поліфукційність учительської професії. У розв’язанні своїх професійних завдань педколектив виходить за межі школи. Педагогізація соціального середовища, формування культури батьків і суспільства в цілому невід’ємні функції педколективу.

                   Розроблені шкільні програми:

  • «Пошуку, підтримки, розвитку і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві»;
  • «Робота з учнями з девіантною поведінкою»;
  • «Громадянське виховання особистості в умовах української державності»;
  • «Здоров’язбереження».

      Школа багато років співпрацює з обласною дитячо-юнацькою кіностудією «Веснянка». На базі школи діє гурток «Азбука почуттів» керівник: Лимаренко О.О.). Серед учасників цього гуртка є переможці міжнародного фестивалю юнацького кіномистецтва.

      Колектив середньої загальноосвітньої школи №27 знаходиться в постійному творчому пошуку нових ефективних підходів до навчання та виховання підростаючого покоління.

Головною метою вважає створення здорового середовища навчального закладу, в якому б було комфортно  всім учасникам навчально-виховного процесу.

 

ВИЗНАЧАЛЬНИМИ ПРИОРИТЕТНИМИ НАПРЯМКАМИ РОБОТИ КОЛЕКТИВУ Є :

 

  • поглиблення, переосмислення, переорієнтація, трансформація раніше набутих філософсько-педагогічних знань відповідно до концептуальних основ та принципів розвитку національної системи освіти, створення інноваційної освітньої системи;
  • вивчення теорії й методики навчання і виховання, етнопедагогіки, психології, досягнень науки з певного фахового напрямку, оволодіння сучасною методологією;
  • впровадження в навчально-виховний процес новітніх теоретичних розробок, передового досвіду, сучасних педагогічних технологій;
  • організаційна, педагогічна та змістовна підтримка експериментальної та інноваційної діяльності педагогів;
  • створення умов для зародження, оцінювання та загальношкільного використання цінного педагогічного досвіду;
  • систематичне інформування педагогів про нові орієнтації щодо змісту й методики навчання й виховання, вивчення державно-нормативних документів про освіту;
  • глибоке осмислення керівниками методичних об'єднань, творчих об'єднань вчителів завдань, змісту, структури та організаційних основ реалізації вимог програм, посібників;
  • виявлення та практичне використання сучасних способів діагностування учнівської успішності, виховання учнів;
  • вивчення стану навчальних досягнень учнів, рівня якості уміння, вихованості учнів, виявлення труднощів у роботі;
  • вивчення, узагальнення та пропаганда перспективного досвіду вчителів;
  • вивчення і використання на практиці сучасних досягнень психолого-педагогічної науки;
  • спонукання і сприяння виробленню у педагогів бажань і вмінь навичок самостійної роботи з метою безперервного підвищення своєї кваліфікації і вдосконалення педагогічної майстерності;
  • активізація та всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування в них зацікавленості сучасними науковими ідеями, дослідницькою та експериментальною роботою;
  • допомога у творчій розробці навчальних планів, програм, проектів з певного фахового напряму;
  • організація та стимулювання громадсько–педагогічної діяльності педагогів;
  • встановлення гармонійних стосунків між учителем та учнем через взаєморозуміння;
  • співтворчість учителя з учнем;
  • впровадження інноваційних технологій навчання у практику;
  • розвиток творчих здібностей всіх учасників навчально-виховного процесу;
  • стимулювання ентузіазму і творчої індивідуальності всіх учасників навчально-виховного процесу;
  • виховання особистості, мотивованої на здоровий спосіб життя .

 

 

АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛИ В 2020-2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕКТИВУ

 

       Основною задачею педагогічного колективу  було підвищення якості знань учнів.

         Для реалізації цієї задачі протягом  2020-2021 навчального року було проведено:

  • контроль за рівнем викладання предметів;
  • перевірка зошитів, щоденників учнів;
  • перевірка класних журналів;
  • перевірка тематичного та календарного планування вчителів-предметників.

Успішність – 89%

Якість – 33%

         

ПІДСУМКИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПЕДКОЛЕКТИВУ

 

          Згідно з Концепцією громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності, Концепцією виховання дітей і молоді в Національній системі освіти, Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Національною доктриною розвитку освіти в Україні у XXІ столітті, Законом України «Про молодіжні та дитячі організації», Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про позашкільну освіту», міською програмою «Здоров’я через освіту», Указом Президента України  «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки», наказів МОН від 17.12.2007 р. № 1133 «Про затвердження «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладах України»,  від 07.12.2009 р.№ 1/9-850 «Про розвиток органів учнівського врядування», методичних рекомендацій з питань організації виховної роботи у 2019/2020 навчальному році педколективом школи проводиться певна робота.

             Методична  робота  з проблем виховання була спрямована на вивчення й упровадження інноваційного підходу до виховання, на розвиток творчої активності педагогів, підвищення професійної компетентності, відповідальності, постійне удосконалення навичок самостійної  роботи  класного керівника,  надання їм кваліфікованої допомоги. Так, із метою  реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист на всебічний розвиток особистості на засіданнях педради та МО класних керівників  розглядалися питання: ознайомлення з Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Указом Президента України  «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки», Програмою виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми, наказами Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України № 564/836/945/ 577 від 19.08.2014 року «Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення», МОН України, молоді та спорту України № 1/9-118 від 17.02.2014 року «Щодо профілактичної роботи з запобігання протидії поширенню наркоманії серед дітей та учнівської молоді», № 1/9-179 від 28.03.2014 року « Щодо профілактики суїцидальних тенденцій серед учнів», забезпечення безумовне виконання наказів управління освіти і науки міської ради  № 351 від 15.11.2006 р., від 22.11.2013 № 284  « Про удосконалення постійного контролю за охопленням постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку у загальноосвітніх навчальних закладах міста», № 274 від 05.11.2013 р. « Про удосконалення соціальної роботи з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах», про хід виконання різних обласних та міських програм, Закону України «Про охорону дитинства», «Про стан профілактичної роботи з учнями, схильними до правопорушень, та запобігання розповсюдження наркоманії, СНІДу в учнівському середовищі», обговорювалися питання щодо профілактики дитячого травматизму,

        Процес управління шкільним колективом розглядається як багаторівневий процес, і значна роль належить органам учнівського самоврядування, які мають  відчувати себе важливим компонентом виховної системи. Через колективні форми розв’язання важливих проблем життя школи діти оволодівають демократичною культурою.   З метою демократизації управління школою працює дитячо-юнацька організація «Світанкова країна». У складі «Світанкової країни» діє організація молодших школярів «Квітка – семіцвітка», якою керує рада міністрів на чолі з педагогом – організатором Солоненко Т.В..

        Реалізація основних напрямів виховної роботи здійснювалася через систему традиційних загальношкільних, класних та позакласних заходів. З метою системного підходу та вдосконалення виховного процесу  розроблено та запроваджено єдину форму планів виховної роботи класних керівників. Особливо слід відзначити відповідальне ставлення до планування роботи класних керівників 3 класу Головко Л.В., 4 класу Нейжмак С.А., 5 класу Щербань Н.В. та 2 класу Журікової Н.В.

       На початку навчального року створено банк даних дітей, які потребують соціального захисту,  складено соціальні паспорти класів, школи, вивчено стан охоплення учнів у гуртках, секціях у позаурочний час, проведено роботу по залученню учнів до них. Протягом року виявлено і проведено роботу з учнями, які схильні до самовільного залишення навчального закладу, девіантної поведінки. Ефективність даної роботи підтверджує факт відсутності  дітей, що перебувають на обліку в кримінальній міліції.

                   Загальношкільні, позашкільні та класні виховні заходи проводились у відповідності до річного плану школи, планів виховної роботи класних керівників. Необхідно відзначити змістовне проведення традиційних виховних  заходів: 

  • Свято Знань (1-11 кл.);
  • Святковий концерт до Дня Вчителя « Шана, вдячність лише Вам»(1-11кл.);
  • Посвячення в козачата другокласників (1-4 кл.);
  • Свято «Подарунок осені» (1-11 кл.);
  • Свято до Дня Святого Миколая (1-4 кл.);
  • Новорічна казка для учнів молодшої ланки;
  • Розважальна програма «А, ну-мо, хлопці!» (5-6кл. та 7-8 кл);
  • Андріївські вечорниці для учнів старшої ланки;
  • Розважальна програма «Ідеальна пара» (8-11 кл.);
  • Шкільний конкурс інсценованої пісні «Рідна пісня – пісня солов’їна» (1-4 кл.);
  • Святковий концерт до 8 Березня (1-11кл.);

На жаль, у зв’язку з пандемією, не всі заходи були проведені, як це прийнято завжди. Але ми намагалися проводити відповідні заходи в дистанційному режимі.

           Це дало змогу  залучити майже  всіх учнів до різноманітних видів діяльності під час  підготовки та проведенні будь-якого заходу. До організації та проведення заходів залучаються  батьки, які  шиють  костюми,  допомагають в організації заходів тощо.

            Щороку учні школи приймають участь у міському літературно – мистецькому святі «Собори наших душ». Конкурс спрямований на  виявлення творчо обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості

              Для учнів молодшої та середньої ланки в межах району проводилися конкурси: «Мій домашній улюбленець» ( 6 клас), « Півгодини на диво» ( збірна команда учнів 3 та 4 класів) , «Відкрий для себе Україну» ( 6 клас) .

               Бібліотекарем НВК 27 Сидоровою І.Г. протягом навчального року  проводилися  бібліотечні години, всі ці заходи сприяли розвитку інтересу дітей до читання, вміння працювати з науковою літературою, аналізувати зміст прочитаного.

               Учні школи відвідували історичний музей, музей Бойової слави ж/м Придніпровськ, Народний музей ПДТЕС,  місто Львів,  Карпати,   де продовжується їх шлях до вивчення історії рідного краю.

      

            Певна робота проводиться з батьками учнів під час батьківських зборів та роботи шкільного батьківського всеобучу. Хоча ефективність цієї роботи недостатньо висока.

            

         Усі класні керівники провели в повному обсязі заняття з циклу «Безпека життєдіяльності» щодо вивчення правил дорожнього руху, заняття щодо вивчення правил протипожежної безпеки, запобігання отруєнь, правил безпеки при користуванні газом, безпеки з вибухонебезпечними предметами, безпеки на воді, безпеки користування електроприладами,  профілактики туберкульозу, гепатиту, гельмінтозу та інших інфекційних захворювань, першочергові дії у разі  загрози вчинення терористичних та диверсійних актів.

          Згідно плану спортивно-масової роботи для учнів молодшої ланки вчителями фізичної культури Дорожкіним В.А. та Щербань О.О. проводилися спортивні змагання «Веселі старти»  на осінніх, весняних  та зимових канікулах та розважальна програма  до Дня Збройних сил України «А, ну-мо, хлопці!».

              Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх та майбутніх поколінь.

 

 

 

ПІДСУМКИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ

 ДІЯЛЬНОСТІ  КОЛЕКТИВУ ШКОЛИ

 

          Методична робота реалізовувалася  в наступних  напрямках:

1. Організаційно-педагогічна діяльність

(Загальне керівництво методичною та інноваційною діяльністю; розгляд та затвердження планів, програм, проектів; координація діяльності з іншими підрозділами професійної освіти, організація самоосвітньої роботи педагогів, роботи з молодими спеціалістами);

2. Інструктивно-методична діяльність (Інструктаж та консультування педагогів з питань виконання нормативних, директивних документів, організації навчально-виховного процесу; оперативне інформування педагогів про досягнення психолого - педагогічної науки, кращий педагогічний досвід)

3. Пошуково-дослідницька діяльність (Контроль процесу та результатів досліджень; вироблення й погодження підходів до організації, здійснення та оцінки інноваційної діяльності; організація консультування педагогів з проблем інноваційної діяльності, дослідницької роботи, професійного вдосконалення.)

4. Вивчення, узагальнення й поширення передового досвіду (Вивчення професійних досягнень педагогів, узагальнення прогресивного досвіду та впровадження його в практику роботи педколективу; створення умов для використання в роботі педагогів діагностичних методик і моніторингових програм з прогнозування, узагальнення та оцінки результатів педагогічної діяльності.)

 

Пріоритетними  завданнями  методичної роботи на 2020-2021 навчальний рік були:

  • впровадження інноваційних  здоров’язбережних технологій у навчально-виховний процес ;
  • розвиток професійних навичок, педагогічної техніки, техніки спілкування з учнями, навички застосування ТЗН, комп’ютерів, відеотехніки;
  • удосконалення та збагачення предметних, методичних, дидактичних, психологічних, етичних знань учителів;
  • розвиток світогляду, професійно-ціннісних орієнтацій, переконань, що відповідають задачам суспільства, школи сприяння здоров’ю;
  • розвиток мотивів творчої діяльності , потреби в самореалізації;
  • розвиток креативного потенціалу вчителів;
  • розвиток культури емоцій і вольових проявів учителів;
  • самоаналіз та саморегуляція  діяльності вчителем;
  • самовдосконалення професійної майстерності вчителя через самоосвітню діяльність.

 

Пріоритетні завдання методичної роботи на 2021-2022 навчальний рік:

 

  • поглиблення, переосмислення, переорієнтація, трансформація раніше набутих філософсько-педагогічних знань відповідно до концептуальних основ та принципів розвитку національної системи освіти, створення інноваційної освітньої системи;
  • вивчення теорії й методики навчання і виховання, етнопедагогіки, психології, досягнень науки з певного фахового напрямку, оволодіння сучасною методологією;
  • впровадження в навчально-виховний процес новітніх теоретичних розробок, передового досвіду, сучасних педагогічних технологій;
  • організаційна, педагогічна та змістовна підтримка експериментальної та інноваційної діяльності педагогів;
  • створення умов для зародження, оцінювання та загальношкільного використання цінного педагогічного досвіду;
  • систематичне інформування педагогів про нові орієнтації щодо змісту й методики навчання й виховання, вивчення державно-нормативних документів про освіту;
  • глибоке осмислення керівниками методичних об'єднань, творчих об'єднань вчителів завдань, змісту, структури та організаційних основ реалізації вимог програм, посібників;
  • виявлення та практичне використання сучасних способів діагностування учнівської успішності, виховання учнів;
  • вивчення стану навчальних досягнень учнів, рівня якості уміння, вихованості учнів, виявлення труднощів у роботі;
  • вивчення, узагальнення та пропаганда перспективного досвіду вчителів;
  • вивчення і використання на практиці сучасних досягнень психолого-педагогічної науки;
  • спонукання і сприяння виробленню у педагогів бажань і вмінь навичок самостійної роботи з метою безперервного підвищення своєї кваліфікації і вдосконалення педагогічної майстерності;
  • активізація та всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування в них зацікавленості сучасними науковими ідеями, дослідницькою та експериментальною роботою;
  • допомога у творчій розробці навчальних планів, програм, проектів з певного фахового напряму;
  • організація та стимулювання громадсько–педагогічної діяльності педагогів;
  • впровадження інноваційних здоров'язбережних технологій у навчально-виховний процес;
  • удосконалення та збагачення предметних, методичних, дидактичних, психологічних, етичних знань учителів;
  • розвиток креативного потенціалу учителів;
  • вдосконалення професійної майстерності вчителя через самоосвітню діяльність.

 

Інформація
 до фінансового звіту за 2020 рік (загальний фонд) по СЗШ№ 27
     
     
КЕКВ показники касові видатки,грн.
2111   Заробітна плата 5597177,08
2120 Нарахування на оплату праці 1205114,49
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 118866,57
2220 Медикаменти та перев’язувальні матеріали 67914,14
2230 Продукти харчування 522043,97
2240 Оплата послуг (крім комунальних) 151506,21
2271   Оплата теплопостачання 385102,11
2272   Оплата водопостачання  та водовідведення 39467,09
2273   Оплата електроенергії 88378,81
2274   Оплата природного газу 0,00
2275   Оплата інших енергоносіїв 0,00
2800 Інші поточні видатки 0,00
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 0,00
3132   Капітальний ремонт інших об’єктів  0,00
Всього 8175570,47

 

Директор КЗО «НВК № 27» ДМР                                        Д.П. Кузьмін