6 грудня - День Збройних Сил України!!!

6 груд. 2018
В Дніпрі відбулися змагання з кульової стрільби з малокаліберної гвинтівки, де приймали участь учні з десяти шкіл міста.

6 грудня - День Збройних Сил України! На честь Дня Збройних Сил України! В Дніпрі відбулися змагання з кульової стрільюи з малокаліберної гвинтівки, де приймали участь учні з десяти шкіл міста.

Співорганізаторами змагань стали три заклади різного підпорядкування і форми власності - КПНЗ "СДЮСШОР № 1", КЗО "Центр допризовної підготовки", "Спортивно - технічний осередок Самара" ТСОУ міста Дніпра. Мета в них спільна - виховання вмотивованої, підготовленої до захисту України молоді, вдосконалення практичних навичок вогневої підготовки учнів, підготовка учнів, підготовка майбутнього резерву Збройних Сил України. Результати змагань приємно здивували і педагогів і учасників змагань!!! Малокаліберна зброя - але це зброя і цією зброєю наші учні оволоділи з успіхом!!!