День Миру в НВК 27

21 вер. 2018

21 вересня 2018 року відбулася святкова лінійка до міжнародного Дня Миру в НВК 27.

Захід пройшов з метою формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, виховання почуття патріотизму.

Хвилиною мовчання пригадали всіх, хто віддав своє життя за мир та свободу. Діти прочитали вірші з вимогою "Бережіть мир!", а наприкінці святкового заходу зробили прапор України за допомогою синіх та жовтих голубів з паперу. Свято пройшло у гарному та позитивному настрої.