РАЗОМ - ВЕСЕЛО у нашому "СВІТАНКУ"!

13 лип. 2018
ІІ табірна зміна у ПДТВ "СВІТАНОК" наближається до завершення. І в останні дні особливо хочеться дати дітям найбільше гарного настрою, позитивних емоцій, приємного спілкування, щоб час перебування у нашому закладі залишився у пам'яті дітей яскравими незабутніми спогадами!

Сьогодні вихованці табору вже вдруге відвідали  Будинок Культури Придніпровської ТЕС, де починаючий режисер, випускниця нашої школи, а зараз студентка Театрального коледжу Булгакова Тетяна разом зі своїми помічниками провели з дітьми цікаву веселу розважальну програму. Найбільш активні отримали призи і подарунки.

Потім діти відвідали Музей історії Придніпровської ТЕС, де із задоволенням та неймовірною цікавістю переглянули експозиції музею. Найбільш вразило дітей фото рідної школи початку 60-х років, коли вона виглядала зовсім по іншому, ніж зараз.